Ozonowanie przedszkoli, biur, restauracji, domów, mieszkań, lokali gastronomicznych, chłodni oraz aut osobowych, ciężarowych i dostarczających żywność.

Zabieg ozonowania to bezpieczna, wygodna i niezwykle skuteczna forma pozbywania się zanieczyszczeń, zabija wirusy, roztocza, zwalcza związki chemiczne, grzyby (grzybnie i formy przetrwalnikowe) niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w skażonych pomieszczeniach. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Ozonowanie dezynfekuje pomieszczenia, zmniejsza ryzyko zwiększenia zachorowań na niektóre choroby (np. grypę) w domach oraz dużych skupiskach ludności (szkoły, biura, szpitale, przychodnie). Przynosi niezwykłą ulgę alergikom, skierowane jest również do osób ceniących czystość i sterylność. Działanie ozonu polega na gwałtownym utlenianiu. Po natrafieniu na zanieczyszczenia w powietrzu wchodzi z nimi w reakcję chemiczną, której rezultatem jest ich utlenianie.

Ozon jest bardzo aktywny chemicznie i łatwo rozkłada zapachy, bakterie, wirusy czy pleśń na mniej złożone i szkodliwe cząsteczki. W trakcie tego procesu dodatkowy atom tlenu zostaje zniszczony, pociągając za sobą bakterie oraz zapach. Jedyne co zostaje po tej reakcji, to czysty tlen. Jest to środek bezpieczny dla ludzi i środowiska. Ozon niszczy bakterie i wirusy obecne w meblach tapicerowanych, dywanach i zasłonach, a także insekty znajdujące się w meblach drewnianych. Ozonowanie mieszkania pomoże pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego, zapachów wynikających z obecności zwierząt, zapachów z toalety lub powstałych podczas przygotowywania posiłków, a co najważniejsze ozonowanie nie maskuje jedynie nieprzyjemnych zapachów, a je definitywnie usuwa. Ozon całkowicie likwiduje pozostały po remoncie domu zapach farby lub lakieru, a także świetnie sobie radzi z pozbyciem się zapachu stęchlizny takich pomieszczeń jak strych, garaż, czy piwnica. Ozonowanie wykonywane przynajmniej raz na 3 miesiące jest w stanie zlikwidować aż 90% alergenów domowych. Usługa ta jest stosowana również do sterylizacji pomieszczeń po chorobach domowników.

Ozonowanie szczególnie zaleca się wykonywać w przedszkolach, szkołach, restauracjach, biurach, lokalach gastronomicznych- wszędzie tam, gdzie są skupiska większej ilości osób. Ozonowanie skutecznie zmniejsza liczbę zachorowań w przedszkolach! Ozonowanie sprawdza się podczas neutralizacji zapachów powstałych po zalaniach i powodziach. Niszczy też rozwijające się na ich skutek pleśnie i grzybnie. Z bardzo dużą skutecznością usuwa zapach spalenizny powstały po pożarze.