Firma AKCES Michał Kozłowski istnieje na rynku od 2008 roku. Nasze biuro zlokalizowane jest przy ul. Zamojskiej 20F w Biłgoraju ( skrzyżowanie ul. Zamojskiej z ul. Długą, wjazd na parking supermarketu Aldik). Siedziba firmy to Sikorskiego 7, 23-400 Biłgoraj. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży klimatyzacji. Misją firmy jest profesjonalne doradztwo, sprzedaż, fachowy montaż oraz właściwy serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych marki Midea. Jesteśmy oficjalnym partnerem Zymetric, posiadamy wszelkie uprawnienia do sprzedaży, montażu oraz serwisowania klimatyzacji. Zajmujemy się również odzyskiem oraz utylizacją czynnika chłodniczego- zgodnie z obowiązującą ustawą F-gazową. Demontujemy i utylizujemy stare, zepsute klimatyzatory.

Właścicielom dużych urządzeń zawierających powyżej 3 kg czynnika chłodniczego służymy pomocą w zakładaniu kont oraz kart w CRO- jest to obowiązkiem właścicieli takich urządzeń. W razie potrzeby pomagamy w prowadzeniu tych kart, dokonujemy w nich corocznych wpisów poserwisowych, pokontrolnych lub ponaprawczych.

Od wielu lat zajmujemy się również dostawą, montażem i serwisowaniem systemów telewizji przemysłowej (monitoringu), systemów audio-video i nagłośnień. Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w domach, mieszkaniach, biurach, placówkach medycznych, lokalach usługowych, chłodniach i samochodach. Nasi stali i wykwalifikowani instalatorzy gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac. Realizujemy zarówno zlecenia indywidualne jak i od dużych firm. Bazujemy na wysokiej jakości produktach i sprawdzonych rozwiązaniach. Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, przechodzący systematyczne szkolenia z wiedzy technicznej, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania klimatyzacyjne, monitoringowe, nagłośnieniowe czy telewizyjne dla Twojego domu, mieszkania lub biura.  

Służymy Państwu profesjonalnymi poradami oraz konsultacjami w zakresie doboru sprzętu i doradztwa technicznego.